Close

Moskitiery

moskito system

Moskitiery uniwersalne

W ostatnim okresie poszerzyliśmy nasza ofertę o dodatkowy profil Uniwersalny. Łączy on ze sobą walory i cechy profilów Standard oraz Exclusive. Dzięki smukłej budowie, zwiększonemu kołnierzowi maskującemu o delikatnym łukowatym kształcie znajduje zastosowanie w większości profili okiennych sprzedawanych obecnie na rynku. Jedną z głównych zalet moskitier wykonanych z profilu uniwersalnego jest to, że można je montować na oknach bezpośrednio pod roletami zewnętrznymi, nie powodując problemów z podnoszeniem i opuszczaniem rolet.

Moskitiery drzwiowe

Wygodne w użyciu moskitiery drzwiowe otwierane na zawiasach nie ograniczają widoczności w świetle drzwi. Wykonuje się je ze specjalnych aluminiowych profilów drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach: biały, czekoladowy brąz, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, mahoń i winchester. Siatka z włókna szklanego wedle zamówień klienta może być popielata lub czarna.

MOSKITIERY EXCLUSIVE

W naszej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe wykonane na nowym profilu Exclusive. Stosowane są zarówno w stolarce okiennej z PCV, jak i drewnianej półlicującej i cofniętej. Nowy profil w kształcie soczewki od strony zewnętrznej i wydłużenie kołnierza maskującego odpowiadają ramom okiennym o bardzo dużych skosach i promieniach zaokrągleń, a takie zamówienia pojawiają się coraz częściej ze strony klientów.

Użyteczność, funkcjonalność, estetyka i wygoda eksploatacji – to gwarancja jakości naszych usług.

Jesteś zainteresowany ?
napisz lub zadzwoń

+48 601 558 770

 

Odpowiemy na wszystkie pytania